Samenstelling van het bestuur van de Watersportvereniging Wolphaartsdijk:


Voorzitter
Ard-Jan Bruijs
voorzitter@wsvw.com

Penningmeester
David van de Plasse
penningmeester@wsvw.com

Secretaris /vice voorzitter
Jankees Padmos
secretaris@wsvw.com

Recreatiecommissaris
Arjan Rijnaard
recreatiecommissaris@wsvw.com

Wedstrijdcommissaris
Martin Gijzel
wedstrijdcommissaris@wsvw.com

Havencommisaris
Harro Minderhoud
havencommisaris@wsvw.com

Jeugdcommissaris
Durk-Jan Lagendijk
jeugdcommissaris@wsvw.com

 

 

Alle adres- en contactinformatie vind u op de Contact-pagina.