Samenstelling van het bestuur van de Watersportvereniging Wolphaartsdijk:


Voorzitter
Patrick van de Ven
voorzitter@wsvw.com
 
 
 
 
VACATURE
 
 
 
Secretaris /vice voorzitter  
  
secretaris@wsvw.com

Penningmeester
David van de Plasse
penningmeester@wsvw.com

Havencommissaris
Cor Verhelst
havencommissaris@wsvw.com


Recreatiecommissaris
Arjan Rijnaard
recreatiecommissaris@wsvw.com
Innovatiecommissaris
Jankees Padmos
innovatiecommissaris@wsvw.com
 
Alle adres- en contactinformatie vind u op de Contact-pagina.